• 55247789 (051)
  • info {at} rayanteam.ir

با سلام و احترام 
شرکت فناوری اطلاعات رایان تیم با توجه به رشد روز افزون استفاده از تلفن های هوشمند بستری ایمن و امنی برای تبلیغات در تلفن های هوشمند با حداقل هزینه نسبت به تبلیغات وب سایت ها ایجاد کرده است. این بستر با استفاده از تکنلوژی پوش نوتیفیکیشن ایجاد شده که جدیدترین ارزان ترین و باکیفیت ترین روش تبلیغ بر روی اینترنت و موبایل است به گونه ای که قادر به ارسال تبلیغات هوشمد و هدفمند بر اساس تعداد ارسال به کاربر، تعداد کلیک کاربر، تفکیک کاربر بر اساس منطقه جغرافیایی، ارسال به اپراتورهای تلفن همراه و ... است.

در این راستا با کارگیری دانش و تخصص تیم فنی این شرکت توانسته در شروع کار 30 هزار کاربر روی اپلیکیشن های اندرویدی جذب نماید. و با ارسال پیام های تبلیغاتی به این تعداد کاربر اولیه در قالب پوش نوتیفیکیشن توانسته فیدبک مناسبی از کاربرها بگیرد و در نتیجه رضایت مندی 100 درصدی مشتریان خود را داشته باشد.

فناوری اطلاعات رایان با گردآوری تسعه دهندگانی از خارج شرکت خود اقدام به بررسی کیفیت و اعمال نظارت دقیق بر نحوه ارسال پوش نوتیفیکیشن آنها کرده و در نهایت توانسته نزدیک به 4 میلیون کاربر پوش نوتیفیکیشن با کیفیت عالی را از چندین توسعه دهنده به خدمت بگیرد تا در مقیاس گسترده تری بتواند به مشتریان تبلیغاتی خود پشتیبانی دهد.

برای این منظور اقدام به تعریف واحد تبلیغاتی در این شرکت نموده تا به تواند راحتتر به مشتریان تبلیغاتی خود پاسخگو باشد. هم اکنون این واحد از آدرس ads.rayanteam.ir قابل دسترسی است. کارشناسان این بخش به همه جنبه ها و کاربردهای بستر تبلیغاتی پوش نوتیفیکیشن آگاه اند به همین منظور بسته ها و یا پکیج هایی برای ارائه تبلیغات و یا کاربردهایی نظیر افزایش اعضای کانل و گروه های تلگرامی از قبل تنظیم کردن که در آدرس مذکور قایل مشاهده است. برای کسب اطلاعات بیشتر و انجام مشاوره رایگان شما می توانیداقدام به برقراری ارتباط از طریق راه های ارتباطی که در آدرس ads.rayanteam.ir مشخص شده است نماید کارشناسان ما در اسرع وقت به همه پرسش های شما پاسخگو خواهند بود.

با تشکر 

روابط عمومی فناوری اطلاعات رایان


tag ارسال شده در تاریخ : ۱۳۹۶/۰۴/۰۶    tag ثبت شده در گروه های خبری :    tag چاپ